Cookies
SPORT PARK CLINIC, s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.
Fyzioterapie
Od vyšetření po uzdravení
Kontaktujte nás

CENTRUM FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie je léčebná metoda, která léčí obtíže pohybového aparátu, ale poradí si i s obtížemi, které vznikly kvůli nadměrnému stresu a psychickému vypětí. Je vhodná jako prevence bolestí zad a kloubů, dokáže zpomalit opotřebování těla a zvyšuje schopnost regenerace.

Základem péče je individuálně vedené aktivní cvičení pod odborným vedením.

Je vhodná pro sportovce i nesportovce, pacienty všech věkových skupin (mladí sportovci, aktivní senioři).

U dětí dokáže fyzioterapie korigovat vývoj správným směrem, čímž se předejde problémům v dospělosti. U starších a dospívajících dětí rozvíjí správné pohybové stereotypy.

Sportovcům pomáhá k lepším a stabilním výkonům a omezuje riziko úrazu nejvíce namáhaných oblastí.pic-194661_1
pic-12723
pic-188355

Koncept DNS

Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS) je diagnostický a terapeutický koncept, který využívá základních principů chování lidské motoriky, jež jsou projevem řídící funkce centrálního nervového systému (CNS). Jedná se o cvičení, kdy zapojením posturálně-lokomoční funkce svalů dochází zpětně k ovlivnění chování CNS a trvalejší úpravě jeho projevů v lidské motorice. Vychází z motorických programů zrajících během posturální ontogeneze. Základem při cvičení ve vývojových řadách je ovlivnění trupové stabilizace, která je předpokladem pro cílenou funkci končetin.
Autorem konceptu je český fyzioterapeut Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D.

Komplexně a odborně

Našim klientům se věnujeme individuálně. Po úvodním vyšetření naším lékařem sestavíme návrh léčebného plánu, který obsahuje konkrétní postup vedoucí k uzdravení.

Co vás čeká

  • důkladné vyšetření lékařem z oboru ortopedie, neurologie či neurochirurgie 
  • komplexní kineziologický rozbor fyzioterapeutem
  • navržení rehabilitačního plánu
  • intenzivní cvičení s fyzioterapeutem
  • osobní přístup a privátní prostředí
  • konzultace a poradenství