Cookies
SPORT PARK CLINIC, s.r.o. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout, případně souhlas následně změnit v nastavení cookies.
Přístrojová terapie

NABÍDKA PÉČE

VYSOKOVÝKONOVÝ LASER

Skvělou volbou u pacientů s akutním zraněním, ale i dlouhotrvajících bolestí je využití laseru. V našem centru je pro Vás připraven vysokovýkový laser BTL-6000 High Intensity Laser II.. Jedná se o laser 4. třídy s nejvyšším výkonem a ideální vlnovou délkou. Díky nejvhodnější interakci s tkání umožňuje vlnová délka 1064 nm i ošetření hluboko ležících struktur. Během ošetření laserový paprsek proniká hluboko do poškozených tkání, kde dochází ke stimulaci, vedoucí k uzdravení poškozených struktur a zmírnění bolesti. 

V případě ošetření laserem jde o intenzivní několikadenní kůru. Jedno sezení trvá zhruba 10 minut v rozmezí 5 - 10 sezení.  GAMEREADY 

Game Ready® s technologií ACCEL® je přístroj pomáhající sportovcům a pacientům, kteří se zotavují po zranění či operaci.Technologie ACCEL® funguje na principu aktivní komprese a chladové terapie (kryoterapie).

Kombinace chladu, komprese a odpočinku urychluje proces hojení, zmírňuje otok a bolest. Přístroj je vybaven velkou škálou návleků, které jsou navržené pro každou část těla. Game Ready® pomáhá lymfatickým funkcím a podporuje přísun kyslíku do svalů. KOLENNÍ MOTODLAHA

Kolenní motodlaha BTL - CPMOTION K PRO slouží ke zvýšení rozsahu při pohybu v kolenním nebo kyčelním kloubu po operačním zákroku. Tento profesionální model umožňuje díky rychlejšímu pohybu, dosahovat lepších terapeutických výsledků a zkrátit čas terapie. 

Benefitem cvičení na motodlaze je urychlení terapie, rychlejší obnovení pohyblivosti kloubů a minimalizace možných komplikací, které mohou vzniknout při dlouhodobém znehybnění kloubu.